2016. május 22., vasárnap

Bemutatkozás

Helló! A nevem Boomeráng. A nevemet a fejemen lévő jel miatt kaptam, ami olyan, mint egy bumeráng .Én egy éjfúria vagyok, aki elég furán néz ki. Emiatt az emberek többsége vadászik rám.



                                                                 Ez vagyok én.



Ő a haverom, Shadow. Kicsit visszahúzódó típus, aki  olyan 'Nemtörődöm' sárkány. de nagyon kedves is tud lenni időnként.


                                                                     Ő Shadow.


Na jó olvasást!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése