Helló! A nevem Boomeráng. A nevemet a fejemen lévő jel miatt kaptam, ami olyan, mint egy bumeráng .Én egy éjfúria vagyok, aki elég furán néz ki. Emiatt az emberek többsége vadászik rám.
Ez vagyok én.
Ő a haverom, Shadow. Kicsit visszahúzódó típus, aki olyan 'Nemtörődöm' sárkány. de nagyon kedves is tud lenni időnként.
Ő Shadow.
Na jó olvasást!


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése